Kram

KRAM – to działanie Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzeszczach, który ułatwi wymianę osobom potrzebującym przedmiotów używanych w dobrym lub bardzo dobrym stanie. Kojarzenie osób następuje w sekretariacie Ośrodka. Jeżeli chcesz coś oddać lub przyjąć nieodpłatnie wypełnij odpowiedni druczek w sekretariacie Ośrodka, pracownicy umieszczą informację na tablicy PRZYJMĘ / ODDAM na II piętrze Ośrodka (przy kasie.

Przyjmujemy informacje o przedmiotach, których potrzebujesz, być może znajdzie się ktoś, kto zechce nieodpłatnie oddać ci to, co posiada, a jest już mu niepotrzebne.

Jeśli chcesz oddać przedmiot w dobrym stanie, który jest ci zbędny, być może znajdzie się ktoś kto go potrzebuje.

Nie przyjmujemy rzeczy, a tylko informacje!!!

Ośrodek nie odpowiada za stan techniczny – stopień zużycia przedmiotów.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zgłoś się w sekretariacie, bądź prześlij informację na adres e-mail: ops@brzeszcze.pl według zamieszczonego wzoru:

Zgłaszając ofertę za pośrednictwem poczty internetowej, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadzie określonej w ustawie z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926) przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzeszczach i przekazanie ich osobom zainteresowanym danym przedmiotem.