Ośrodek
Pomocy
Społecznej
w Brzeszczach

Nawigacja

Razem dla wspólnego dobra

logo GDD

Centrum Wolontariatu w Ośrodku Pomocy Społecznej w Brzeszczach zaprasza do udziału w akcji pod hasłem „Razem dla wspólnego dobra” organizowanej w ramach Good Deeds Day” (z ang. Dnia Dobrych Uczynków) w 2017 roku dziesiąty raz obchodzonego w ponad 75 krajach na świecie.

Ideą wydarzenia jest niesienie dobra poprzez dobre uczynki dla innych i całej planety. Dotychczas wzięło w nim udział 1,5 mln zaangażowanych wolontariuszy.

W Polsce organizowane jest po raz pierwszy. Inicjatorem akcji na terenie naszego kraju jest Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie – organizację, która zajmuje się zwiększaniem aktywności społecznej obywateli i tworzeniem warunków umożliwiających podejmowanie działań wolontarystycznych.

W dniu 02.04.2017 r. akcje dobroczynne odbędą się w minimum 5 miejscach województwa małopolskiego: w Krakowie, Nowym Sączu, Olkuszu, Brzeszczach i Osieku. Akcja nie jest ograniczona granicami województwa. Wszyscy chętni do dzielenia się dobrocią niech czują się zaproszeni do współpracy.

Zachęcamy do włączenia się w akcję poprzez udział w akcji dobroczynnej. Opis planowanych akcji oraz relacje z wydarzeń będzie można znaleźć na www.facebook.com/wolontariat.brzeszcze. Mile widziane są również inicjatywy własne 🙂

Pomysły na akcje dobroczynne można przesyłać wysyłając wiadomość na adres e-mail: centrumwolontariatu.brzeszcze@gmail.com lub telefonując pod nr 791 334 451.

Zapraszamy osoby indywidualne oraz organizacje i instytucje do wspólnego działania.

Ułatwienia dostępu